Кошик
210 відгуків
Краще з іномарки!
Контакти
GeelyGroup
+38050035-73-12
УкраїнаКиїв
370624461

Краще з іномарки!

Краще з іномарки!

Чим далі, тим більше завозиться в Україну під виглядом якісних китайських запчастин відвертий непотріб. Повірте, це не пусті слова.

Спираючись на більш ніж п'ятирічний досвід власників, в експлуатації та ремонту, автомобілів китайського виробництва Geely, ми в повній мірі, відповідально проаналізували ситуацію на ринку запчастин України привезених з Китаю.

Із самого початку нашу увагу привертала якісно-цінова політика постачальників із Китаю. І на превеликий жаль за роки постачання запчастин в України справджуються самі найгірші прогнози.

Майже усі укранські імпортери діють один в один, як описано у статті Пять копеек о фекальных массах.

І що найстрашніше — чим далі, тим більше завозиться в Україну під виглядом якісних китайських запчастин відвертий непотріб. Повірте, це не пусті слова.

Ми не є прямим постачальником товарів з Китаю, а відтак теж мали не дуже гарні ситуаціїї, допомогаючи придбати замовникам саме такі неякісні запчастини, сподіваючись що вони якісні.

На радість автовласників, більшість вузлів та запчастин китайських автомобілів скопійовані з перевірених часом відомих європейських, японських та корейських автомобілів.

Саме через такий стан речей, та можливість без посередників поставляти запчастини з європи, ми прийняли рішення максимально допомагати в придбанні запчастин-аналогів, виготовленних в Європі, Японіїї, Кореї, які постачаються для ремонту відомих марок автомобілів.

Цікаво, що ціни на деякі запчастини не перевищують, а інколи і є меншими за китайські аналоги.

Крім того, ми маємо можливість поставити запчастини до будь-яких іномарок, в разі їх наявності на складі.

Звісно, що виключенням є запчастини розроблені та виготовлені виключно для автомобілів тієї, чи іншої моделі, кузовної групи, світлових елементів автомобілів, поки що деякі амортизатори, тощо.

Попередні новини