Кошик
210 відгуків
Найкращі свічки запалювання
Контакти
GeelyGroup
+38050035-73-12
УкраїнаКиїв
370624461

Найкращі свічки запалювання

Найкращі свічки запалювання

Свічки запалювання перевіряються (чищення, коректування зазору) через 10 тис. км, а змінюються через 20 тис. Це не відноситься до свічок з платиновим електродом, термін служби яких більше 100000 км.

Свічки запалювання перевіряються (чищення, коректування зазору) через 10 тис. км, а змінюються через 20 тис. Це не відноситься до свічок з платиновим електродом, термін служби яких більше 100000 км.
Слід зауважити, що якість нашого бензину, а саме великий зміст тетраетил свинцю, призводить до утворення свинцевої плівки в камері згоряння, на поршнях, на клапанах і т. д. Але найнеприємніше, що ця плівка утворюється і на ізоляторі електрода свічі, і тому навіть самі що ні на є фірмові свічки можуть не виходити покладені 20 тис. км (або 12 місяців).

Взагалі, про свічки запалювання можна говорити багато. Ви, наприклад, замінили їх, а через тиждень на СТО вам заявляють: свічки погані. Але ж вони практично нові, чому так? Насправді все дуже просто. Спочатку кілька слів про абсолютно очевидні речі. Для виготовлення свічок запалювання необхідно якесь обладнання і якісь матеріали. Крім того, потрібно дотримати певний технологічний процес: щось нагріти до якоїсь температури, щось перемішати, щось остудити з певною швидкістю.

І тоді на виході ми будемо мати хорошу свічку запалювання. У разі невідповідності одного з перерахованих вище компонентів вийде не дуже хороша свічка запалювання. Витримати весь технічний процес виготовлення свічки в межах допустимого дуже складно. Позначається і розкид в якості вихідних матеріалів, і температура навколишнього середовища, і виробнича дисципліна, і багато іншого. Врешті-решт і обладнання зношується. Іншими словами, що саме буде на виході — невідомо. Може бути, хороша свічка, може бути — погана. Лотерея. Застаріле і зношене устаткування продається іншим країнам. Така практика. Коли де-небудь у Китаї організується виробництво тих самих свічок запалювання, зростає ймовірність виготовлення поганий продукції.

У будь-якому випадку існує вихідний контроль, після якого, грубо кажучи, з'являються свічки першого і другого сорту. І, звичайно ж, шлюб. Упаковка у таких свічок буде однакова, а ціна — різна. Тут з'являються оптові покупці з нашої «цивілізованої» України. Які свічки на їх місці купили б ви? Ось вони і купують те, що дешевше. Так і з'являються в автомагазинах свічки самих різних фірм і різноманітного якості. Лотерея …

Тому, купивши за каталогом те, що є, не слід спокушатися, що «свічкова» проблема вирішена. Через пару тижнів зніміть свої нові свічки запалювання, укладіть їх в ряд і розгляньте: всі вони однаково поганими бути не можуть. Ізолятори біля центральних електродів і самі електроди повинні бути одного кольору.

Більш темний колір вказує на те, що іскра погано очищала ізолятор, тобто була слабка. Можна про всяк випадок поміняти свічки місцями і через тиждень знову порівняти колір ізоляторів, так як причиною слабкої іскри можуть бути не тільки свічки, а й різні умови згоряння палива або дефекти в системі запалювання. Зверніть увагу на те, щоб зовнішні білі ізолятори свічок були без слідів прориву вихлопних газів. Якщо на них з'явився жовтий пасок, значить, свічка не герметична і всередині вже забита смолою, яка знижує потужність іскри.

У процесі роботи двигуна свічки повинні самі очищатися від нагару. Якщо при справному двигуні вони погано очищаються (ізолятор темний), значить у вас занадто «холодні» свічки. Для того щоб вони очистилися від нагару, який, вбираючи в себе воду, стає провідником електрики (вода утворюється при згоранні бензину), треба або поставити більш «гарячі» свічки, мають менше калильное число (ВР5 і т. д. замість ВР6 і т. д. ; Q16 замість Q20 і т. п. ), або змінити манеру їзди.

Каталог рекомендує певну свічку запалювання для їх «буржуйських» умов руху, а це 2590-3500 об/хв роботи двигуна. При їзді «в натяг» 1000-1500 об/хв та ще при непрогрітому двигуні (поганий термостат, їзда на короткі відстані, тривала робота в режимі холостого ходу) рекомендована фірмою свічка запалювання буде покриватися нагаром з усіма витікаючими наслідками.

І поганий бензин їй у цьому допоможе. На закінчення трохи про зазорах. Чим менше зазор в свічках запалювання, тим гірше вони очищаються, гірше підпалюється паливна суміш, гірше йдуть імпульси для управління електронними блоками автомобіля (тахометр, блок ЕFI, блок і т. п. ), але тим менше електричне навантаження на систему запалювання (менша ймовірність пробою наконечників бігунка, кришки трамблера, комутатора і т. д. ).

Збільшення зазору в свічках запалювання збільшує ймовірність електричного пробою. У більшості двигунів зазор складає 1 мм, але зустрічаються двигуни з необхідним зазором 0,8 мм, 1,1 мм. Ці зазори в процесі роботи двигуна збільшуються, доходячи до 2 мм, після чого зазвичай пробиває наконечник, кришку трамблера і т. д. Чим вище калильное число свічки, тобто чим вона «холодніше», тим довше вона служить, але гірше сама очищається від нагару. Найкращі свічки — це свічки з платиновим електродом, але вони й найдорожчі.

Весь Ангарск. РУ

Попередні статті